Zákaznická podpora: +420 725 433 335, info@slevisko.cz

Garance kvalitních služeb

Spolehlivost, kvalita produktů a rychlost dodání jsou pro internetový obchod Slevisko.cz samozřejmostí. Registrovaným zákazníkům pravidelně zpříjemňujeme nákup slevovými kupony. Všem zákazníkům navíc každodenně umožňujeme získat další slevu v rámci Šťastné hodinky. Jistě potěší také dárky ke každé objednávce.

Abychom udrželi vysoký standard našich služeb, věnujeme maximální pozornost péči o zákazníky. Naše zákaznické centrum je neustále připraveno plnit Vaše požadavky a přání a zodpovědět každý Váš dotaz. Ať již potřebujete poradit s volbou vhodného způsobu doručení jsme tu pro Vás.

Garance kvalitního zabalení. Abychom zajistili Vaši maximální spokojenost s kvalitou služeb i produkty z Sleviska.cz, je pro nás klíčový perfektní stav doručené zásilky. Využíváme nejmodernější technologické postupy pro zabezpečení zboží v zásilce proti poškození během přepravy. Dopravu Vašich balíčků pak svěřujeme výhradně nejkvalitnějším přepravcům na českém trhu. To je pro náš obchod i pro Vás zárukou 100 % stavu Vašeho zboží po doručení. Pokud by přesto nastala výjimečná situace a produkt jste obdrželi poškozený, neváhejte nás prosím kontaktovat na naší zákaznické lince, společně se dohodneme na nejrychlejším možném řešení.

Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.